30-09-2025

24U MEDIACAFÉ | VROUWELIJK LEIDERSCHAP

INHOUD

Muziek aan, spots gedimd, ennn … we zijn live. Dé zakelijke talkshow van de regio Brainport: het 24U MEDIACAFÉ. Eén thema, verschillende topics en meerdere spraakmakende gasten. Alle ingrediënten voor een enerverende avond waar we de diepte ingaan. Pioniers ontvouwen hun plannen, jonge honden delen hun energie en gevestigde ondernemers reflecteren met hun kennis en ervaring. Geniet van de drinks & bites, verrijk je kennis en vergoot je netwerk tijdens een avondje uit met inhoud.

Deze editie staat vrouwelijk leiderschap centraal. Een line-up vol powervrouwen die alle op een eigen manier leiding geven en ons meenemen in hoe ze dat succesvol doen.

NOTE: In het lidmaatschap is het MEDIACAFÉ toegankelijk voor 100WATT leden.


Geen lid of heb je een 20- / 40WATT lidmaatschap?
Scoor dan HIER je tickets of klik op de aanmeldknop ->

Programma

16.30 UUR
Inloop

17.00 UUR
Talkshow

18.15 UUR
Borrel & Bites

19.30 UUR
That’s it!

Sprekers

Jildou van der Bijl

Hoofdredacteur Het Parool en voormalig creatief directeur en hoordredacteur LINDA.

Jildou van der Bijl

Audrey van Ham

CO-CEO van ERU (Goudkuipje) en voormalig CEO van Christine le Duc

Audrey van Ham

Manon Pijnenburg

Chief Global Strategy & Culture / Co-Owner at AAE

Manon Pijnenburg

Leontine Jacobs

Founder Personal Branding bureau The Alliance

Leontine Jacobs

Ilona de Baar

Founder and Marketeer – That Innerflame

Ilona de Baar

Info

Aanmelden: Voor 100 WATT leden verloopt het aanmelden via de 24U App. Download deze app mocht je dat nog niet gedaan hebben en meld je dan meteen aan voor deze en de andere events.

Middels aanmelding ga je akkoord met het feit dat er foto’s en video opnames gemaakt kunnen worden en evt. verspreiding via sociale media.

Scroll naar boven